O nás

O nás

ERO INDUSTRY s.r.o.

Jsme 100% česká společnost, rozvíjející se na základech rodinné firmy. I když se zvýšil počet našich zaměstnanců a rozšířily oblasti naší činnosti, jedno zůstává stejné.
Opravdový zájem o potřeby našich zákazníků a důraz na dobře odvedenou práci.

Společnost vyrostla na základech rodinné firmy ERO-Elektronika Rozehnal zabývající se od roku 1993 servisem průmyslové elektroniky. V roce 2018 firma přijala další zaměstnance a stala se společností ERO-Rozehnal s.r.o. Další rozvoj společnosti zapříčinil změnu obchodního názvu společnosti, ke které došlo v roce 2020. Nový název společnosti ERO INDUSTRY s.r.o. už zahrnuje obě hlavní pole působnosti firmy:

  • Automatizace

Společnost ERO INDUSTRY s.r.o. je autorizovaným obchodním partnerem společnosti Bosch Rexroth a působí jako specializovaný servis a prodejce nových dílů značky Bosch Rexroth z oblasti průmyslové automatizace a hydrauliky.

  • Mechanika

Mechanické dílny ERO INDUSTRY zajišťují servis výrobních strojů, společnost provádí generální opravy, modernizace a servis výrobních strojů.

Našimi zákazníky jsou velké nadnárodní firmy podnikající v ČR, velké i menší české výrobní společnosti i drobní živnostníci. Všichni, kdo potřebují, aby jejich stroje pracovaly přesně a spolehlivě.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.